Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Trzy osoby zginęły w wypadku w Czułczycach

0
Podziel się

W miejscowości Czułczyce na Lubelszczyźnie zderzyły się dwa samochody osobowe - poinformowała policja.

Trzy osoby zginęły w wypadku w Czułczycach
(Redos/Reporter)
bEqozskB

Trzy osoby poniosły śmierć a cztery zostały ranne w wypadku samochodowym, do którego doszło we wtorek rano w miejscowości Czułczyce na Lubelszczyźnie. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe - poinformowała policja.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 812, w powiecie chełmskim. Trasa jest zablokowana w Czułczycach, policja wyznaczyła objazdy przez miejscowość Wierzbica.

- _ Na miejscu zginęły trzy osoby, a cztery z obrażeniami przewiezione zostały do szpitali _ - powiedziała Renata Laszczka-Rusek z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej policji w Lublinie.

bEqozskD

W jednym z aut jechało dwie osoby, 23-letni kierowca tego samochodu poniósł śmierć a pasażerka trafiła do szpitala.

W drugim samochodzie jechało pięć osób, prawdopodobnie na grzyby. Kierowca i pasażerka z tego auta nie żyją, a trójkę pozostałych pasażerów przewieziono do szpitala.

Policja ustala okoliczności wypadku.

Czytaj więcej w Money.pl
Wypadek busa w Chojnicach. Są ranni Piętnaście osób, w tym dwanaścioro dzieci, zostało rannych w wyniku zderzenia busa z samochodem osobowym koło Chojnic na Pomorzu.
Kilkunastu poszkodowanych w wypadku Karetka pogotowia, jadąca nie na sygnale, zatrzymała się przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle. Wtedy na jej tył najechał bus.
Droga nr 74 zablokowana po wypadku Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych. Obrażenia odniosły dwie osoby.
bEqozsle
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)