Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Tusk: Nie jesteśmy genialni, ale...

0
Podziel się

Premier przekonywał dzisiaj, że tylko ekipa PO jest zdolna przeprowadzić Polskę przez kryzys.

Tusk: Nie jesteśmy genialni, ale...
(kprm.gov.pl)
bDyyGliZ

Obecna ekipa rządowa sprawdziła się już w trudnych latach kryzysu - mówił dziś w Rykach w Lubelskiem premier Donald Tusk. _ - Przez cztery lata naprawdę ostro walczyła w Europie i o pieniądze i o bezpieczeństwo _ - podkreślił.

_ - Nie jesteśmy genialni, każdy robi błędy, my też, ale kiedy spojrzymy, co się dzieje u sąsiadów to naprawdę możemy powiedzieć, że Polska wytrzymała trudny czas i najważniejszą rzeczą jest, żeby wytrzymała kolejne cztery lata _ - oświadczył premier podczas spotkania z wyborcami na ryckim _ Orliku _.

Premier zaznaczył, że obecnemu rządowi udało się uchronić Polskę przed kryzysem. Tusk zwrócił się do tych, którzy będą wybierać i zastanawiać się, na kogo głosować. _ - Pomyślcie nie o tym, kto ile naobiecuje, tylko kto daje gwarancje przeprowadzenia Polski przez te wzburzone fale tak, by ludziom nie stała się krzywda _ - powiedział premier. Bo - jak dodał - _ w wielu miejscach na świecie i w Europie ludziom zaczyna dziać się krzywda _.

bDyyGljb

Premier mówił także, że ważna jest wiara we własne siły. _ - Ja wierzę w swoje siły i wiem ze otaczający mnie dziś tutaj ludzie wierzą we własne siły, dlatego kiedy wychodzą i mówią do was: oddajcie na nas głos, to dlatego ze wierzą w to, że potrafią coś zrobić _ - mówił premier, któremu na konferencji towarzyszyli kandydaci Platformy z Lubelszczyzny.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/30/t95774.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/andrzej;olechowski;poparl;donalda;tuska,200,0,923848.html) Znany polityk udzielił poparcia premierowi Podoba mu się sposób, w jaki rząd Donalda Tuska realizuje politykę zagraniczną.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/149/t117141.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/tusk;leci;do;brukseli;na;rozmowy;o;szesciopaku,22,0,899094.html) Tusk leci rozmawiać o "sześciopaku" Premier z unijnymi politykami będzie rozmawiał o przeciwdziałaniu kryzysowi, m.in. o tzw. _ sześciopaku _.
bDyyGljC
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)