Notowania

tusk
20.11.2008 12:04

Tusk: rząd pokazał, że umie korzystać z dziedzictwa poprzedników

Mój rząd pokazał, że umie korzystać z "tego co dobre i wartościowe, z dziedzictwa poprzedników" - powiedział premier Donald Tusk, przedstawiając w czwartek w Sejmie informację o stanie realizacji programu działania rządu w rok po jego powołaniu.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Mój rząd pokazał, że umie korzystać z "tego co dobre i wartościowe, z dziedzictwa poprzedników" - powiedział premier Donald Tusk, przedstawiając w czwartek w Sejmie informację o stanie realizacji programu działania rządu w rok po jego powołaniu. *

"Deklaruję gotowość do dalszej rozmowy i współpracy z klubami opozycyjnymi, tak by wspólne dzieła robić razem także w przyszłości (...) To dobry moment, aby zastanowić się co powinniśmy wspólnie zrobić w najbliższej przyszłości" - zaznaczył szef rządu.

"Mój rząd zmieniając wiele spraw w Polsce, równocześnie sensowne projekty kontynuował. Przyszły rok będzie próbą - mam nadzieję że udaną - kontynuacji projektów, które zaczęliśmy wraz z wyborami, a także projektów, które dzisiejsza opozycja rozpoczęła w Polsce wiele, wiele lat temu" - powiedział Tusk.

Jak podkreślił, taka ciągłość to świadectwo dojrzałości demokracji. Zdaniem premiera, informacja na temat roku rządu, przedstawiana przez szefa rządu, powinna stać się "trwałym obyczajem" w Polsce. (PAP)

mrr/ mok/ jra/

Tagi: tusk, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz