Notowania

donald tusk
06.07.2012 10:55

Tusk w Dubrowniku m.in. o współpracy regionalnej

Przybycie do Dubrownika zapowiedzieli także premierzy Albanii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Kosowa oraz Czarnogóry.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Premier Donald Tusk weźmie w Dubrowniku udział w konferencji poświęconej wymianie doświadczeń przy budowaniu państwa demokratycznego oraz współpracy regionalnej. Szef rządu spotka się także z prezydentem Chorwacji Ivo Josipoviciem.

Centrum Informacyjne Rządu poinformowało, że premier zabierze głos w sesji otwierającej tegoroczną konferencję _ Croatia Summit _; spotkania te organizowane są cyklicznie od 2006 r. Uczestniczą w nich m.in. przedstawiciele państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Konferencję rozpoczną wystąpienia organizatorów, premiera Chorwacji Zorana Milanovicia i prezydenta Ivo Josipovicia. Głos zabierze także sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen.

Tegoroczne rozmowy toczyć się będą w ramach trzech paneli dyskusyjnych: _ - Perspektywa europejska jako wiodąca siła zmian polityczno-społecznych _, _ Budowanie państwa przez społeczeństwa, które uczestniczyły w konfliktach _ oraz _ Partnerstwo i budowanie instytucji w południowych krajach Morza Śródziemnego _.

Przybycie do Dubrownika zapowiedzieli także premierzy Albanii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Kosowa oraz Czarnogóry.

Czytaj więcej w Money.pl
Rosjanie przesadzili? Potrzebna ostra reakcja Szprygin wyraził dziś w Moskwie nadzieję, że jego rodacy, przetrzymywani po Euro 2012 w - jak to określił - polskich katowniach, wkrótce wrócą do domu. Co na to Schetyna?
Idą do Trybunału. Nie podobają im się przepisy - _ Na pewno jakiekolwiek działania będziemy podejmować, będą to działania przeciw polskiemu rządowi, a nie społeczeństwu, bo społeczeństwo jest z nami _ - zapowiada Duda.
Będą zmiany w ulgach. Rząd przyjął projekt Budżet państwa zaoszczędzi w ten sposób 164 mln złotych. Zobacz, kto z nas na tym straci.
Tagi: donald tusk, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz