Notowania

tusk
01.10.2011 08:53

Tusk weźmie udział w debacie w TVP

Zdaniem premiera termin Szczytu Partnerstwa Wschodniego nie ma nic wspólnego z kampanią wyborczą.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

Premier Donald Tusk zapowiedział, że weźmie udział w debacie liderów ugrupowań politycznych w telewizji publicznej, o ile umożliwią mu to zajęcia rządowe. Debata liderów odbędzie się w środę w TVP.

_ - Jeśli nie będzie żadnych zajęć rządowych, które mogłyby uniemożliwić mi to spotkanie, to postaram się być _ - oświadczył szef rządu. - _ Nie odmawiam doktrynalnie, tak jak niektórzy _ - podkreślił Tusk, dodając, że _ jak na razie nie unika ani mediów, ani spotkań _.

Premier odniósł się także do zarzutów kierowanych przez opozycję, że wykorzystuje organizację szczytu Partnerstwa Wschodniego w Warszawie w kampanii wyborczej. - _ To jest ślepy strzał, ponieważ to nie Polska wybiera datę _ - powiedział premier.

_ - Ten szczyt Partnerstwa Wschodniego był przesuwany z różnych powodów, ale nie było to związane z polskim kalendarzem wyborczym _ - tłumaczył Tusk.

_ - Polacy już bardzo dawno temu przyzwyczaili się, że Warszawa jest jedną z europejskich stolic i jak pamiętamy nawet wizyta prezydenta USA Obamy nie zrobiła jakiegoś szczególnego wrażenia _ - dodał premier.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/43/t157227.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;chcialbym;byc;premierem;na;trudne;czasy,239,0,919791.html) Tusk mówi, po co kandyduje. "Ludzie byli wkurzeni" Premier podkreśla, że spotkania z wyborcami nie są po to, by władzę poklepywać po plecach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/250/t157178.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/18;autobusow;po;rusza;w;kraj;kto;jedzie,194,0,919234.html) Tuskobus to za mało. 18 rusza w Polskę Po kraju jeździć mają ministrowie, liderzy list wyborczych, kandydaci PO do parlamentu i wolontariusze.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/31/t130847.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/szefowie;sztabow;spotkaja;sie;by;umowic;spotkanie,137,0,898441.html) Spotkają się, by umówić spotkanie Z inicjatywą wyszedł szef sztabu wyborczego SLD Stanisław Wziątek.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/96/t130656.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/blaszczak;odrzuca;zaproszenie;do;debaty,189,0,894909.html) PiS ostrzega przed show Tuska w TV Mariusz Błaszczak uważa, że zaproszenie do debat politycznych złożone Prawu i Sprawiedliwości przez premiera to chęć zrobienia telewizyjnego show.
Tagi: tusk, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz