Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Tychy: Krajowa "jedynka" zablokowana po zderzeniu dwóch ciężarówek

0
Podziel się

Droga krajowa nr 1 została we wtorek wieczorem zablokowana w obu kierunkach
w Tychach, gdzie zderzyły się dwie ciężarówki. Usuwanie skutków wypadku może potrwać do późnej
nocy.

bErvKjaZ

Droga krajowa nr 1 została we wtorek wieczorem zablokowana w obu kierunkach w Tychach, gdzie zderzyły się dwie ciężarówki. Usuwanie skutków wypadku może potrwać do późnej nocy.

"Prosimy kierowców, zarówno tych jadących w kierunku Katowic, jak i tych jadących w stronę Pszczyny i Bielska-Białej, aby korzystali z objazdów" - wskazał Adam Jachimczak z zespołu prasowego śląskiej policji.

Do zderzenia dwóch ciężarówek doszło na remontowanym odcinku drogi, na wysokości stacji paliw "Bliska". Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Usunięcie samochodów z drogi będzie czasochłonne z powodu ich rozmiarów i wagi - potrzebny będzie do tego specjalistyczny sprzęt. Niewykluczone, że utrudnienia potrwają do rana.

bErvKjbb

Kierowcom jadącym od strony Katowic policja zaleca objazd przez dzielnicę Tychów - Czułów lub ulicą Edukacji, przez centrum miasta. Od strony Pszczyny kierowcy mogą jechać przez Kobiór i centrum Tychów, albo kierować się od razu do centrum miasta, przez węzeł na wysokości dzielnicy Paprocany lub ulicą Piłsudskiego.

Tyski odcinek drogi krajowej nr 1, a także łączący się z nim fragment drogi krajowej nr 86, od ubiegłego roku są modernizowane. Ruch odbywa się tam jednym pasem ruchu w każdym kierunku. Praktycznie cały czas, także poza godzinami komunikacyjnego szczytu, tworzą się dokuczliwe dla kierowców korki.(PAP)

mab/ mtb/

bErvKjbC
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)