Notowania

wiadomości
04.05.2011 08:46

USA: Kilkaset krzaków konopi w domu dwóch starszych pań

Dwie starsze panie z Kalifornii zostały aresztowane, gdy policja znalazła w ich domu kilkaset krzaków konopi indyjskich wykorzystywanych do produkcji marihuany - poinformowała w środę agencja Associated Press.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Dwie starsze panie z Kalifornii zostały aresztowane, gdy policja znalazła w ich domu kilkaset krzaków konopi indyjskich wykorzystywanych do produkcji marihuany - poinformowała w środę agencja Associated Press. *

Władze podały, że kobiety w wieku 72 i 65 lat zostały zatrzymane po tym, jak sąsiedzi zgłosili, że ktoś włamał się do ich domu w miasteczku San Bruno.

Według przedstawiciela prokuratury interweniujący funkcjonariusze zobaczyli przez wyłamane drzwi przez złodziei drzwi, że w domu znajdują się krzaki konopi. Policja uzyskała nakaz przeszukania i znalazła w domu około 800 krzaków. Jak podaje agencja AP wykryto również, że kobiety były nielegalnie podłączone do sieci energetycznej i kradły prąd.

Kobiety, nazwane już "marihuanowymi babciami", zostały aresztowane. Za ich zwolnienie wyznaczono kaucję po 100 tys. dolarów. Obie nie przyznają się do winy. (PAP)

keb/ ap/

8910206

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz