Notowania

usa
15.07.2010 15:49

USA: Ośmiornica Paul w iPhone'ie wybierze za was

Z ośmiornicą Paulem, który przewidywał wyniki piłkarskich mistrzostw świata w RPA, można spotkać się osobiście w aplikacji dla iPhone'a, gadżetu pełniącego funkcje telefonu, kamery, odtwarzacza i komunikatora z dostępem do internetu. Paul wybierze za was.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Z ośmiornicą Paulem, który przewidywał wyniki piłkarskich mistrzostw świata w RPA, można spotkać się osobiście w aplikacji dla iPhone'a, gadżetu pełniącego funkcje telefonu, kamery, odtwarzacza i komunikatora z dostępem do internetu. Paul wybierze za was. *

Brazylijska firma uTouchLabs stworzyła oprogramowanie, które opisuje jako "zabawny sposób dokonywania wyboru jednej z dwóch możliwości".

"Kino czy teatr? Pizza czy sushi? Spódniczka czy sukienka? Marcia czy Andrea? Ośmiornica wam powie" reklamuje firma swój programik.

Użytkownik wypisuje, między czym a czym wybrać, a resztę zrobi za niego animowana ośmiorniczka. Program można ściągnąć za 99 amerykańskich centów z internetowego sklepu muzycznego iTunes.

Ośmornica Paul z Oberhausen w Niemczech stała się znana na całym świecie dzięki trafnym przewidywaniom zwycięzców w mundialu. (PAP)

klm/ ro/

6617686 int.

Tagi: usa, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz