Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

USA: Zsa Zsa Gabor przeszła kolejną operację

0
Podziel się

93-letnia Zsa Zsa Gabor przeszła w piątek kolejną operację. Tym
razem interwencja chirurgiczna była konieczna, żeby usunąć zator. Szczegółów nie podano. Rzecznik
aktorki John Blanchette zapewnił, że jej stan jest stabilny.

bEgdZpsl

93-letnia Zsa Zsa Gabor przeszła w piątek kolejną operację. Tym razem interwencja chirurgiczna była konieczna, żeby usunąć zator. Szczegółów nie podano. Rzecznik aktorki John Blanchette zapewnił, że jej stan jest stabilny.

W szpitalu Reagan UCLA Medical Center w Los Angeles Zsa Zsa Gabor pozostanie zapewne do połowy przyszłego tygodnia. Operację przeszła zaledwie dwa dni po powrocie do domu w Bel Air z tego szpitala, gdzie przebywała od lipca, gdy wszczepiono jej protezę stawu biodrowego.

W piątek uskarżała się na silne bóle i krwawiła z rany na biodrze. Jej mąż, 67-letni książę Frederic von Anhalt, wezwał pogotowie.

bEgdZpsn

W 2002 roku Gabor została ciężko ranna w wypadku samochodowym. Miała połamane ręce i nogi oraz doznała obrażeń czaszki. Od 2005 roku, kiedy przeszła udar, większość czasu spędza na wózku inwalidzkim lub w łóżku.

Szczyt filmowej kariery pochodzącej z Węgier aktorki przypadł na lata pięćdziesiąte ubiegłego stulecia. Było o niej głośnio także później, ale głównie ze względu na liczne małżeństwa z bogatymi mężczyznami. Gabor wychodziła za mąż osiem razy, m.in. za magnata hotelowego Conrada Hiltona. Z księciem von Anhalt związała się formalnie w 1986 roku.(PAP)

az/ mc/

6780389,arch.

bEgdZpsO
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)