Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadki drogowe
13.09.2012 11:52

Utrudnienia w ruchu na łączniku autostrad A1 i A4

Cztery samochody osobowe zderzyły się na łączniku autostrad A1 i A4 oraz drogi krajowej nr 44 w rejonie węzła Sośnica (Śląskie).

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Cztery samochody osobowe zderzyły się na łączniku autostrad A1 i A4 oraz drogi krajowej nr 44 w rejonie węzła Sośnica (Śląskie). Ruch na łączniku odbywa się lewym pasem.

Na czas wyciągnięcia samochodów ta część drogi będzie chwilowo zamknięta - podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Dodano, że w wypadku trzy osoby zostały ranne.

Według rzecznika gliwickiej policji Marka Słomskiego, do wypadku doszło na jezdni w kierunku Katowic. - _ Jedna z osób poszkodowanych w wypadku była zakleszczona w samochodzie, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo _ - powiedział rzecznik.

Czytaj więcej w Money.pl
Które autostrady na Euro? Minister odpowiada Sławomir Nowak liczy na to, że wybudowane w Polsce autostrady są zaawansowane technologicznie i będą nam służyć przez długie lata.
Kontrakt zerwany. Co dalej z autostradą A1? Minister transportu Sławomir Nowak zakłada, że przetarg na dokończenie budowy autostrady A1 w woj. kujawsko-pomorskim będzie ogłoszony na przełomie września i października.
Tagi: wypadki drogowe, a1, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz