Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

W. Brytania: Zwłoki dwóch Polaków znaleziono w Belfaście

0
Podziel się

Zwłoki dwóch Polaków znaleziono w piątek w dwóch różnych miejscach w
Belfaście w Irlandii Północnej. Policja sądzi, iż mogli się znać, ponieważ mieszkali pod jednym
adresem - podała w sobotę telewizja BBC i media irlandzkie.

bDauXTmd

Zwłoki dwóch Polaków znaleziono w piątek w dwóch różnych miejscach w Belfaście w Irlandii Północnej. Policja sądzi, iż mogli się znać, ponieważ mieszkali pod jednym adresem - podała w sobotę telewizja BBC i media irlandzkie.

W piątek ok. 17.30 czasu lokalnego znaleziono zwłoki przy ulicy Ardenvohr we wschodnim Belfaście. Policja udała się pod ten adres, po tym jak kilka godzin wcześniej w budowanym gmachu w centrum miasta znalazła zwłoki innego Polaka - z tym samym miejscem zamieszkania.

Śmierć Polaka w centrum Belfastu nie została uznana za podejrzaną, choć najprawdopodobniej zmarł on w wyniku "nagłej śmierci". W drugim przypadku wszczęto dochodzenie o morderstwo. W sobotę rano w domu przy ulicy Ardenvohr prowadzono czynności śledcze. Dokładną przyczynę śmierci ustali sekcja zwłok. Policja apeluje do świadków o informacje.

Telewizja Ulsteru (UTV) nie wyklucza, iż jeden z Polaków mógł popełnić samobójstwo po tym, jak zamordował rodaka. Ich tożsamości nie ujawniono.

bDauXTmf

Związku między obu zgonami nie wyklucza także sobotni dziennik "Belfast Telegraph". Według portalu gazety jest to jeden z wątków policyjnego dochodzenia. (PAP)

asw/ ro/

bDauXTmG
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)