Notowania

centrum
23.10.2009 21:07

W Jarosławiu powstało Centrum Serwisowe Maszyn

Na terenie Huty Szkła w Jarosławiu (Podkarpackie) utworzone zostało Centrum Serwisowe Maszyn. Koszt tej inwestycji, dzięki której pracę znalazło 25 osób, wynosi około 5 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Na terenie Huty Szkła w Jarosławiu (Podkarpackie) utworzone zostało Centrum Serwisowe Maszyn. Koszt tej inwestycji, dzięki której pracę znalazło 25 osób, wynosi około 5 mln zł. *

Jak poinformował PAP w piątek menedżer CSM Tomasz Reizer, centrum będzie zajmowało się remontem mechanizmów i podzespołów do maszyn szklarskich oraz usługami serwisowymi.

"Nasz koncern działa w 11 krajach Europy, m.in. w Niemczech, Hiszpanii i Holandii; mamy blisko 40 hut i głównie te podmioty będą klientami nowego centrum" - dodał Reizer.

Huta Szkła w Jarosławiu powstała w 1974 roku. Jest największym w Polsce producentem opakowań ze szkła białego i oranżowego. Produkuje ok. 300 asortymentów opakowań, m.in. butelek do wód, soków i napojów. Zatrudnia ok. 600 osób. W 1993 r. huta została sprywatyzowana i stała się częścią koncernu Owens-Illinois Inc. z USA. (PAP)

huk/ pad/

Tagi: centrum, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz