Notowania

wiadomości
30.08.2011 18:18

W okręgu olsztyńskim zarejestrowano 6 list, w elbląskim - 2

W wyborach do Sejmu okręgowa komisja wyborcza w Olsztynie zarejestrowała do godz. 17 sześć komitetów wyborczych; w okręgu elbląskim - dwa.

Podziel się
Dodaj komentarz

W wyborach do Sejmu okręgowa komisja wyborcza w Olsztynie zarejestrowała do godz. 17 sześć komitetów wyborczych; w okręgu elbląskim - dwa.

W okręgu olsztyńskim w wyborach do Sejmu zarejestrowały się do wtorku do godz. 17.00 listy komitetów: PSL, PJN, Prawica, Ruchu Palikota, SLD i PO. Do olsztyńskiej komisji zgłosił się Komitet Wyborczy PiS, trwa weryfikacja list.

Natomiast okręgowa komisja wyborcza w Elblągu we wtorek do godz. 17 zarejestrowała dwie listy: PSL i Ruchu Palikota.

Przyjęto i wstępnie zweryfikowano listy PO, PiS, SLD i Samoobrony. Mają zostać formalnie zarejestrowane późnym wieczorem, gdy okręgowa komisja wyborcza zbierze się w pełnym składzie, aby podpisać protokoły. Do północy złożenie list zapowiedziały PJN i Prawica Rzeczypospolitej.

Listę do Sejmu z PO w okręgu olsztyńskim otwiera Beata Bublewicz, jedynką z PiS jest Jerzy Szmit, z PSL na pierwszym miejscu jest Zbigniew Włodkowski a jedynką listy SLD jest Tadeusz Iwiński.

Listę do Sejmu PO w okręgu elbląskim otwiera Sławomir Rybicki, z PiS Leonard Krasulski, jedynką na liście SLD jest Władysław Mańkut a z PSL Stanisław Żelichowski. (PAP)

ali/ mbo la/ jra/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz