Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Warmińsko-Mazurskie: Droga krajowa nr 59 odblokowana

0
Podziel się

#
dochodzi informacja o odblokowaniu drogi.
#

bEsawvUB

# dochodzi informacja o odblokowaniu drogi. #

03.08. Szczytno (PAP) - Przejezdna jest już droga krajowa nr 59 w pobliżu miejscowości Rozogi, gdzie w sobotę po południu zginął w wypadku motocyklista - podała warmińsko-mazurska policja. Trasa, którą wielu turystów z Warszawy jeździ na Mazury, była zablokowana przez trzy godziny.

Jak poinformowała PAP w sobotę wieczorem Ewa Szczepanek z komendy policji w Szczytnie, droga krajowa nr 59 prowadząca w kierunku Mrągowa i Giżycka jest już przejezdna.

bEsawvUD

Do wypadku doszło po południu na odcinku między Rozogami a Spychowem. Według wstępnych ustaleń policji motocyklista uderzył w tył busa, gdy ten gwałtownie zwolnił. Kierowcę dostawczego samochodu zmusiła do tego sytuacja na drodze.

Motocyklista - po uderzeniu w busa - zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka kolejnym pojazdem. Kierujący motocyklem zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Samochody uczestniczące w wypadku stanęły w poprzek jezdni i zatarasowały oba pasy ruchu. Droga była całkowicie zablokowana przez trzy godziny.

Do czasu zebrania przez policjantów i prokuratora dowodów na miejscu wypadku i usunięciu uszkodzonych pojazdów, kierowcy musieli korzystać z objazdów przez Świętajno. Według policji mimo dużego ruchu turystycznego na objazdach nie tworzyły się korki.(PAP)

bEsawvUJ

mbo/ bk/

bEsawvVe
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)