Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Warszawa: Bezpłatne kursy językowe i informatyczne dla 240 osób

0
Podziel się:

240 pracujących warszawiaków będzie mogło skorzystać z bezpłatnego kursu
języka angielskiego i zajęć informatycznych; zgłoszenia przyjmowane są do piątku - poinformował
wydział prasowy urzędu m.st. Warszawy.

bEEwzTPF

240 pracujących warszawiaków będzie mogło skorzystać z bezpłatnego kursu języka angielskiego i zajęć informatycznych; zgłoszenia przyjmowane są do piątku - poinformował wydział prasowy urzędu m.st. Warszawy.

Projekt jest skierowany do mieszkańców Warszawy posiadających status osoby zatrudnionej (m.in. umowa o pracę, umowa zlecenie lub o dzieło), którzy są zainteresowani nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności językowych oraz kompetencji z zakresu teleinformatyki (ITC). Pierwszeństwo mają osoby z wykształceniem maksymalnie średnim i powyżej 50. roku życia.

Dodatkowo 60 osób w wieku 50 plus będzie mogło wziąć udział w kursie umiejętności internetowych.

bEEwzTPH

Rozpoczęcie zajęć zaplanowano na listopad. Projekt zakończy się w czerwcu 2015 r (kursy będą się kończyć egzaminami: Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych, egzamin Cambridge).

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy wraz z ankietą motywacyjną i złożyć je w Biurze Pomocy i Projektów Społecznych. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.um.warszawa.pl/erudio

Projekt "ERUDIO - przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu i językowemu osób pracujących" jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Jego wartość wynosi 655 tys. zł. (PAP)

kno/ bno/

bEEwzTQi
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)