Notowania

warszawa
13.11.2008 14:43

Warszawa: Dusił i bił, zamiast się opiekować

Duszenie, bicie kulą, zrzucanie z łóżka i grożenie pozbawieniem życia - w taki sposób syn-alkoholik opiekował się niepełnosprawną 76-letnią matką. W czwartek postawiono mu zarzut znęcania się nad kobietą.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Duszenie, bicie kulą, zrzucanie z łóżka i grożenie pozbawieniem życia - w taki sposób syn-alkoholik opiekował się niepełnosprawną 76-letnią matką. W czwartek postawiono mu zarzut znęcania się nad kobietą. *

Grozi mu o 5 lat pozbawienia wolności - poinformowała PAP Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Policjanci ustalili, że do ciężko chorej matki, mieszkającej w Warszawie, 54-letni syn wprowadził się niedawno. Kobieta liczyła na to, że pomoże jej w prowadzeniu gospodarstwa. Okazało się jednak, że mężczyzna nadużywa alkoholu, po którym staje się agresywny. Matka zaczęła obawiać się o własne życie.

Policję do mieszkania przy ul. Staffa w Warszawie wezwali we wtorek lekarze karetki pogotowia, którzy nie mogli poradzić sobie z pijanym, agresywnym mężczyzną. Również policjanci mieli problem z jego uspokojeniem. Musieli użyć siły i zakuć go w kajdanki.

Wówczas kobieta opowiedziała policjantom o gehennie, jaka ma miejsce w jej domu. Mężczyzna został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że we krwi miał w tym czasie prawie 3 promile alkoholu. (PAP)

rbi/ itm/ mow/

Tagi: warszawa, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz