Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Warszawa: Dwaj mężczyźni zatrzymani po bójce na Pradze zostaną przesłuchani

0
Podziel się

33-letni Maciej S. i 27-letni Wiktor Ł., zatrzymani w związku z bójką na
Pradze-Południe, zostaną we wtorek doprowadzeni do prokuratury i przesłuchani jako podejrzani o
zabójstwo mężczyzny i usiłowanie zabójstwa trzech innych osób - dowiedziała się PAP w prokuraturze.

bEqoKDrF

33-letni Maciej S. i 27-letni Wiktor Ł., zatrzymani w związku z bójką na Pradze-Południe, zostaną we wtorek doprowadzeni do prokuratury i przesłuchani jako podejrzani o zabójstwo mężczyzny i usiłowanie zabójstwa trzech innych osób - dowiedziała się PAP w prokuraturze.

W wyniku bójki jeden z pięciu zaatakowanych mężczyzn - prawdopodobnie pchnięty nożem - zginął na miejscu, a trzech z ranami kłutymi trafiło do szpitala. Czwarty mężczyzna z tej grupy nie odniósł obrażeń. Był pod wpływem alkoholu.

"Zatrzymani mężczyźni dziś po południu zostaną doprowadzeni do prokuratury i przesłuchani w charakterze podejrzanych o zabójstwo i usiłowanie zabójstwa trzech innych osób" - powiedziała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Renata Mazur. Jak dodała, w stosunku do dwójki pozostałych zatrzymanych osób prokurator nie podjął jeszcze decyzji.

bEqoKDrH

W poniedziałek policja zatrzymała cztery osoby, w tym dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie mieli bezpośredni związek z bójką.

Do tragedii doszło w niedzielę wieczorem na osiedlu przy ulicy Ostrobramskiej. Na klatce schodowej w jednym z bloków przebywało pięciu mężczyzn, którzy głośno się zachowywali. Dwóch innych zwróciło im uwagę. Mężczyźni opuścili klatkę schodową, ale stanęli przed blokiem. Wtedy ci, którzy wcześniej zwrócili im uwagę, zaatakowali.

Za usiłowanie zabójstwa grozi od ośmiu lat do nawet dożywotniego więzienia. (PAP)

gdyj/ itm/

bEqoKDsi
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)