Notowania

warszawa
04.09.2010 11:18

Warszawa: Kobieta podpaliła się na Pl. Piłsudskiego

Na pl. Piłsudskiego w Warszawie podpaliła się starsza kobieta, najprawdopodobniej w proteście przeciwko sposobowi leczenia córki. Została odwieziona do szpitala. Jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo - powiedział PAP rzecznik stołecznej policji Maciej Karczyński.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Na pl. Piłsudskiego w Warszawie podpaliła się starsza kobieta, najprawdopodobniej w proteście przeciwko sposobowi leczenia córki. Została odwieziona do szpitala. Jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo - powiedział PAP rzecznik stołecznej policji Maciej Karczyński. *

"Ok. godz. 7 rano na placu Piłsudskiego w Warszawie 72-letnia kobieta podpaliła gazety, które trzymała w ręku, od czego zajęły się jej ubrania" - powiedział Karczyński. Została odwieziona do szpitala. "Ma oparzenia drugiego stopnia, jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo" - dodał rzecznik.

Według Radia ZET, kobieta protestowała przeciwko sposobowi leczenia córki. Tę wersję, powołując się na relacje świadków, potwierdził w rozmowie z PAP Maciej Karczyński. (PAP)

jzi/ jra/

Tagi: warszawa, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz