Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Warszawa: Policja ujawniła zdjęcia sprawcy napadu na bank

0
Podziel się:

Komenda Stołeczna Policji, za zgodą prokuratury, opublikowała zdjęcia oraz
rysopis mężczyzny poszukiwanego za napad na bank, do którego doszło pod koniec lipca w Legionowie.
Napastnik używając przedmiotu przypominającego broń sterroryzował kasjerkę i zabrał gotówkę.

bEssaVxh

Komenda Stołeczna Policji, za zgodą prokuratury, opublikowała zdjęcia oraz rysopis mężczyzny poszukiwanego za napad na bank, do którego doszło pod koniec lipca w Legionowie. Napastnik używając przedmiotu przypominającego broń sterroryzował kasjerkę i zabrał gotówkę.

Śledztwo w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z KSP pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie. Śledczy nie podają jaka suma pieniędzy padła łupem napastnika.

Z rysopisu przekazanego przez policję wynika, że poszukiwany mężczyzna ma 20-30 lat, około 170 cm wzrostu, trójkątną twarz, niebieskie oczy, nos średni, małe usta, ciemne brwi i jest szczupłej budowy ciała. Jego trzy zdjęcia z kamer monitoringu można znaleźć na stronie internetowej stołecznej policji - www.policja.waw.pl.

bEssaVxj

W momencie napadu poszukiwany ubrany był w czerwono-szarą bluzę polarową z długim rękawem oraz niebieskie spodnie jeansowe. Na głowie miał czapkę z daszkiem koloru ciemnego.

Każdy, kto ma informacje o napastniku proszony jest o kontakt z Komendą Stołeczną Policji dzwoniąc na numer telefonu: 22 603 65 59 lub telefony alarmowe: 997 i 112. "Gwarantujemy pełną anonimowość" - powiedział PAP rzecznik komendanta stołecznego policji st. asp. Mariusz Mrozek. (PAP)

gdyj/ dym/

bEssaVxK
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)