Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
świętokrzyskie
02.09.2006 13:26

"Wędrowiec Świętokrzyski" - pismo Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach

Ukazał się pierwszy numer "Wędrowca Świętokrzyskiego" - bezpłatnego miesięcznika Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach. Pismo ma przybliżać mieszkańcom regionu pracę terenowej administracji rządowej i odpowiadać na najbardziej nurtujące społeczeństwo pytania.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Ukazał się pierwszy numer "Wędrowca Świętokrzyskiego" - bezpłatnego miesięcznika Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach. Pismo ma przybliżać mieszkańcom regionu pracę terenowej administracji rządowej i odpowiadać na najbardziej nurtujące społeczeństwo pytania. *

Jak napisał w słowie wstępnym wojewoda świętokrzyski Grzegorz Banaś, redagowane przez biuro prasowe urzędu czasopismo ma informować również o najważniejszych wydarzeniach w regionie, publikować teksty i fotografie prezentujące jego najciekawsze zakątki oraz zamieszczać artykuły o książkach, muzyce i filmie.

W pierwszym numerze przedstawiono m.in. nowe przepisy paszportowe, program nauczania angielskiego uczniów klas pierwszych, przegląd sierpniowych wydarzeń w województwie, akcję bezpłatnych, wakacyjnych kursów na kartę motorowerową dla młodzieży oraz reportaż o rodzinie zastępczej.

Wydawany w barwnej szacie graficznej miesięcznik ma być kolportowany we wszystkich gminach Świętokrzyskiego. Jest dostępny także w holu głównym Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach. (PAP)

mch/ krf/

Tagi: świętokrzyskie, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz