Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wenezuela: Internetowa ekspansja prezydenta Hugo Chaveza

0
Podziel się

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez otworzył we wtorek swoją stronę
internetową i zaczął zamieszczać posty na blogu. Ma to być kamień milowy na drodze do zwiększenia
jego popularności wśród internautów. Wcześniej założył konto na portalu społecznościowym Twitter.

bEhcVtsl

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez otworzył we wtorek swoją stronę internetową i zaczął zamieszczać posty na blogu. Ma to być kamień milowy na drodze do zwiększenia jego popularności wśród internautów. Wcześniej założył konto na portalu społecznościowym Twitter.

Najważniejszy człowiek w Wenezueli oświadczył, że jednym z celów otwarcia strony "www.chavez.org.ve" jest chęć walki ze wszystkimi ludźmi pomawiającymi go za pośrednictwem internetu.

Chavez, który dotychczas stawiał raczej na swój telewizyjny wizerunek, obecnie zamierza zadbać również o poparcie "w sieci". Przed miesiącem otworzył konto na portalu społecznościowym Twitter, gdzie rzesza jego sympatyków liczy już ponad 435 tysięcy osób.

bEhcVtsn

W jednej ze swoich pierwszych wiadomości na nowej stronie wenezuelski polityk wyraził zadowolenie ze spotkania z przedstawicielami chińskich władz, nazywając je "morzem pomysłów". Na stronie Chaveza można znaleźć jego przemowy, zdjęcia i pliki filmowe. Ponadto każdy użytkownik może wysłać prywatną wiadomość do sztabu prezydenta. (PAP)

łr/ mc/

6305583

bEhcVtsO
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)