Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Włochy: Marzyli o wakacjach w Sydney, wylądowali w Sydney w ....Kanadzie

0
Podziel się

Para młodych Włochów postanowiła spędzić wakacje w Sydney w Australii. O pomoc
w organizacji urlopu poprosili biuro podróży, które wysłało ich do Sydney, ale położonego na
kanadyjskiej wyspie Cape Breton na Oceanie Atlantyckim.

bEigQVsR

Para młodych Włochów postanowiła spędzić wakacje w Sydney w Australii. O pomoc w organizacji urlopu poprosili biuro podróży, które wysłało ich do Sydney, ale położonego na kanadyjskiej wyspie Cape Breton na Oceanie Atlantyckim.

Dziennik "Il Messaggero" podał w czwartek za kanadyjskimi mediami, że 26-letni Valerio i jego 25-letnia narzeczona Serena po raz pierwszy postanowili opuścić Europę. Celem ich wymarzonej podróży były malownicze plaże Sydney.

Kiedy we wtorek wysiedli z samolotu, myśleli, że to tylko międzylądowanie. Tymczasem okazało się, że są na miejscu; w Sydney, liczącym 100 tysięcy mieszkańców mieście w Nowej Szkocji.

bEigQVsT

"Pierwszą naszą reakcją był strach. A potem pomyśleliśmy: to jest jakiś żart. Ale niestety to była prawda" - wyznał młody Włoch.

Teraz włoska agencja podróży, która popełniła błąd, organizuje im podróż do Australii. W oczekiwaniu na odlot z wyspy pechowi turyści z wielką gościnnością podejmowani są przez kanadyjskich gospodarzy. Restauracje fundują im posiłki, złożone z dań miejscowej kuchni. Zaoferowano im pokój w hotelu; wszystko gratis.

Kanadyjskie Sydney przyzwyczajone jest już do takich błędów. W ostatnich latach inne biura podróży przysłały tam przez pomyłkę Argentynkę, a także parę Brytyjczyków.(PAP)

sw/ ro/

bEigQVtu
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)