Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Włochy: Minister obrony: Łukaszenka - co to za jeden?

0
Podziel się

"Łukaszenka - co to za jeden?" - takie pytanie zadał swemu współpracownikowi,
nie wiedząc, że jest na wizji, minister obrony Włoch Ignazio La Russa w studiu programu telewizji
publicznej RAI. Gafę wytknęła ministrowi czwartkowa włoska prasa.

bEiuxCOd

"Łukaszenka - co to za jeden?" - takie pytanie zadał swemu współpracownikowi, nie wiedząc, że jest na wizji, minister obrony Włoch Ignazio La Russa w studiu programu telewizji publicznej RAI. Gafę wytknęła ministrowi czwartkowa włoska prasa.

W popularnym politycznym talk-show "Ballaro" lider opozycyjnej Partii Unia Centrum Pier Ferdinando Casini powiedział, że premier Silvio Berlusconi ma przyjaciół wśród dyktatorów. Wśród nich, obok przywódcy Libii Muammara Kadafiego wymienił Alaksandra Łukaszenkę.

W tym momencie widać było, jak siedzący w studiu włoski minister obrony odwraca się do siedzącego za nim współpracownika i pyta: "Łukaszenka - co to za jeden?".

bEiuxCOf

Słyszeli to także uczestnicy dyskusji w studiu na czele z prowadzącym, którzy ze śmiechem zareagowali na pytanie Ignazio La Russy.

W związku z bezlitosną krytyką, jaka pojawiła się pod adresem ministra obrony przede wszystkim na łamach lewicowej prasy, jego współpracownicy wyjaśnili, że pytanie: "co to za jeden?" miało odnosić się do nadawcy SMS-a, jakiego właśnie otrzymał. (PAP)

sw/ ap/

bEiuxCOG
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)