Notowania

wiadomości
27.08.2011 01:01

Włochy: Sofia Coppola znowu mężatką

Sofia Coppola, amerykańska reżyserka, po raz drugi wyszła za mąż. W sobotę wieczorem we włoskim miasteczku Bernalda poślubiła swego długoletniego partnera życiowego, Thomasa Marsa.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Sofia Coppola, amerykańska reżyserka, po raz drugi wyszła za mąż. W sobotę wieczorem we włoskim miasteczku Bernalda poślubiła swego długoletniego partnera życiowego, Thomasa Marsa. *

Ślubu udzielił im burmistrz Leonardo Chiruzzi, a ceremonia odbyła się w Palazzo Margherita, posiadłości ojca panny młodej, słynnego amerykańskiego reżysera Francisa Forda Coppoli. Z miasteczka Bernalda wyemigrował do USA jego dziadek.

Wśród 80 gości nie było zbyt wiele gwiazd Hollywood, ale wśród tych, którzy byli, zauważono między innymi Johnny Deppa.

Sofia Coppola już jako niemowlę grała w filmach swego ojca, m.in. w "Ojcu chrzestnym". Aktorskiej kariery jednak nie zrobiła. Znacznie lepiej poszło jej w pracy reżyserskiej. Uznanie, a także cztery nominacje do Oscara i statuetkę za scenariusz przyniósł jej film "Między słowami".

Od wielu lat jej partnerem życiowym jest Thomas Mars, wokalista francuskiego zespołu "Phoenix". 40-letnia Coppola ma z nim dwie córeczki. Jej pierwszym mężem, w latach 1999-2003, był reżyser Spike Jonze. (PAP)

sp/

9664836

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz