Notowania

włochy
17.08.2013 13:45

Włochy: Wypadek gondoli w Wenecji. Są ofiary

Niemiecki turysta został zmiażdżony przez statek.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Chiara Marra/CC/Flickr)

Niemiecki turysta zginął, a jego córka odniosła ciężkie obrażenia, kiedy w łódź, którą płynęli, uderzył tramwaj wodny, czyli vaporetto.

Do wypadku doszło na Canal Grande w pobliżu słynnego mostu Rialto. Tramwaj wodny w czasie wykonywania manewru uderzył w gondolę, w której znajdowało się pięcioro turystów i gondolier. Wszyscy wpadli do wody.

Ojciec rodziny został, jak wynika z pierwszych informacji podanych przez agencję Ansa, zmiażdżony przez statek. Jego córka ma ciężkie rany twarzy. Pozostałym pasażerom i gondolierowi nic się nie stało.

Czytaj więcej w Money.pl
Córka Berlusconiego pójdzie w ślady ojca? Najstarsza córka wieloletniego przywódcy Włoch i zarazem zarządczyni jego biznesowego imperium, Marina, ucięła spekulacje, jakoby miała przejąć po ojcu przywództwo centroprawicy.
Oto sposób na przepełnione więzienia We Włoszech zakłady karne są bardziej przepełnione niż w jakimkolwiek innym państwie Unii Europejskiej.
Nie chciała ich Malta, przygarnęły Włochy Premier Malty Joseph Muscat podziękował szefowi włoskiego rządu Enrico Letcie za zgodę na przyjęcie imigrantów, podkreślając, że decyzja ta dodatkowo wzmocni dobre relacje łączące oba kraje.
Tagi: włochy, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz