Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Woody Allen: Polański już spłacił dług

0
Podziel się

Amerykański reżyser filmowy Woody Allen uważa, że sprawa Romana
Polańskiego to "głupia historia" i że reżyser, który pozostaje w areszcie domowym w Szwajcarii, już
"spłacił swój dług".

bEgCKGrp

Amerykański reżyser filmowy Woody Allen uważa, że sprawa Romana Polańskiego to "głupia historia" i że reżyser, który pozostaje w areszcie domowym w Szwajcarii, już "spłacił swój dług".

"Sądzę, że cała ta historia jest głupia, nie ma sensu, to się zdarzyło wiele lat temu, on już swoje odcierpiał" - powiedział Allen rozgłośni RTL.

"Nie mógł przyjeżdżać do Stanów Zjednoczonych, spędził pewien czas w więzieniu, niedługo, lecz jednak tak. Spłacił już swój dług" - dodał Allen.

bEgCKGrr

Roman Polański miał "trudne życie. Zrobił coś, został ukarany. Wystarczy" - zakończył Woody Allen, który na festiwalu w Cannes prezentuje swój ostatni film "You will meet a tall dark stranger".

Zagrożony ekstradycją do USA Polański przebywa od wielu miesięcy w areszcie domowym w swojej willi w szwajcarskiej miejscowości Gstaad.

Reżyser został w 1977 roku uznany przez sąd w Los Angeles za winnego uprawiania seksu z nieletnią. Jednak przed ogłoszeniem wyroku potajemnie opuścił Stany Zjednoczone, obawiając się, że sędzia nie dotrzyma warunków zawartej z nim ugody.

W piątek brytyjska aktorka Charlotte Lewis oświadczyła, że jako 16-latka była molestowana seksualnie przez Polańskiego. Obrońcy Polańskiego - odpierając zarzuty - wyrazili oburzenie tym oświadczeniem.(PAP)

bEgCKGrx

mmp/ mc/

6241659 arch.

bEgCKGrS
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)