Notowania

drugie expose tuska
10.10.2012 16:26

Wotum zaufania dla rządu. Będzie wniosek w Sejmie?

Przy okazji wystąpienia premiera Donalda Tuska, być może zostanie złożony wniosek o wotum zaufania dla rządu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Wicepremier Waldemar Pawlak powiedział, że w piątek przy okazji wystąpienia premiera Donalda Tuska, być może zostanie złożony wniosek o wotum zaufania dla rządu.

Wcześniej informacje o tym, że szef rządu miałby poprosić w Sejmie o wotum zaufania dla swojego gabinetu krążyły w sejmowych kuluarach.

Pawlak pytany na konferencji prasowej w Sejmie, czy będzie taki wniosek, odpowiedział: _ być może _. _ - Przewijało się to w rozmowie, natomiast w czwartek będziemy mieli spotkanie rządu, gdzie zapoznamy się z prawie końcowymi propozycjami _ - powiedział Pawlak.

Podkreślił, że w czwartek odbędzie się również spotkanie koalicyjne, na którym Tusk przekaże informacje dotyczące swojego wystąpienia._ - Wiele elementów ze swojej propozycji, które pan premier przedstawi, jest znanych i już uzgodnionych, natomiast jutro jeszcze będzie spotkanie koalicji i spotkanie Rady Ministrów i być może będą nowe elementy _ - konkludował szef PSL.

Jego zdaniem ze strony Tuska należy oczekiwać wystąpienia, w którym będzie wiele elementów związanych z przestrzenią gospodarczą, a mniej _ sensacji politycznych _.

Czytaj więcej w Money.pl
Pawlak z Kaczyńskim może zrobić coś dobrego Teorii o nietypowej jak na Waldemara Pawlaka aktywności jest wiele.
Ta zmiana zatrzyma falę bankructw? Problem ma dwie trzecie firm Przedsiębiorców pogrążają niezapłacone faktury. A Waldemar Pawlak i Jacek Rostowski szukają recepty na zatory płatnicze.
Tagi: drugie expose tuska, pawlak, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz