Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wrocław: Odkryto niewybuch, ulica prowadząca do lotniska zamknięta

0
Podziel się

Z powodu znalezienia niewybuchu, we Wrocławiu zamknięto w czwartek wieczorem
dla ruchu trzy skrzyżowania i ulicę prowadzącą do Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika. Trzeba
korzystać z objazdów. Nie wiadomo na razie jak długo potrwają utrudnienia.

bEgyEqRN

Z powodu znalezienia niewybuchu, we Wrocławiu zamknięto w czwartek wieczorem dla ruchu trzy skrzyżowania i ulicę prowadzącą do Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika. Trzeba korzystać z objazdów. Nie wiadomo na razie jak długo potrwają utrudnienia.

Jak powiedział PAP Krzysztof Zaporowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, niewybuch o długości ok. 30 cm i średnicy ok. 15 cm znaleźli robotnicy pracujący przy ul. Strzegomskiej.

Konieczne okazało się zamknięcie skrzyżowania ulic Strzegomskiej z Rogowską, Mińskiej z prowadzącą do lotniska ulicą Graniczną oraz wyjazdu z osiedla Muchobór Mały. "Osoby, które chcą się dostać do lotniska, muszą skorzystać z objazdu przez Żerniki. Również dla wszystkich mieszkańców wyznaczone zostały objazdy" - dodał Zaporowski.

bEgyEqRP

Nie było konieczności ewakuowania mieszkańców pobliskich domów, ale w rejonie zamkniętych skrzyżowań tworzą się spore korki. Ulice pozostaną zamknięte do momentu przyjazdu saperów, którzy usuną niebezpieczne znalezisko.(PAP)

mic/ pz/ mag/

bEgyEqSq
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)