Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
10.09.2008 13:37

Wrocław: Policja uwolniła córkę biznesmena

Wrocławscy antyterroryści uwolnili porwaną dla okupu młodą kobietę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Leszek Szymański)

Wrocławscy antyterroryści uwolnili w środę porwaną kilka dni temu dla okupu młodą kobietę. Sprawcy porwania zostali zatrzymani. Kilka godzin po uwolnieniu kobiety policji udało się odzyskać okup.

Do porwania doszło w poniedziałek późnym wieczorem we Wrocławiu.

_ - Po zgłoszeniu porwania zorganizowana została specjalna grupa policyjna, która zajmowała się tą sprawą. Znaleźli się w niej m.in. antyterroryści i funkcjonariusze z policji kryminalnej _ - mówi Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Paweł Petrykowski.

W środę rano porywacze otrzymali okup i wypuścili porwaną, a po pościgu zostali zatrzymani przez policję.

Krzysztof Zaporowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu poinformował, że policji udało się odzyskać okup. Nadal jednak policja nie udziela informacji na temat jego kwoty i osoby porwanej.

Pytany przez PAP, czy udało się zatrzymać wszystkich porywaczy, Zaporowski powiedział, że _ nadal trwają czynności w tej sprawie _.

Małgorzata Klaus, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu, również nie chciała udzielać szczegółowych informacji na temat porywaczy czy zarzutów, jakie mogą zostać im postawione.

_ Gazeta Wyborcza _na swojej stronie internetowej podaje, że porwana to córka wrocławskiego biznesmena Romana Sz. - Monika, studentka. Sam Sz. - według GW - jest właścicielem fabryki wody mineralnej Staropolanka.

Tagi: policja, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz