Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybitni sportowcy popierają Bronisława Komorowskiego

0
Podziel się:

Mistrzowie olimpijscy z Pekinu, lekkoatleci, pływacy, wioślarze oraz
bokserzy weszli w skład "Drużyny Fair Play" - komitetu poparcia sportowców dla kandydata PO na
prezydenta Bronisława Komorowskiego.

*Mistrzowie olimpijscy z Pekinu, lekkoatleci, pływacy, wioślarze oraz bokserzy weszli w skład "Drużyny Fair Play" - komitetu poparcia sportowców dla kandydata PO na prezydenta Bronisława Komorowskiego. *

Wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kickboxingu, a obecnie posłanka PO Iwona Guzowska podkreśliła w poniedziałek podczas prezentacji komitetu poparcia, że "Drużynę Fair Play" tworzą wybitni sportowcy, dla których uczciwość, praca zespołowa i dążenie do sukcesu liczą się najbardziej.

"Jesteśmy członkami wyjątkowej drużyny, której przyświeca motto fair play. Marszałek Komorowski gra zespołowo i gra fair. Te zasady są ważne nie tylko w sporcie, ale obowiązują w każdej dziedzinie życia" - powiedziała Guzowska.

"Skok cywilizacyjny, walka o lepsze jutro to jest wszystko, za czym my sportowcy głosujemy. Duchem i zasadami fair play jesteśmy razem z Bronisławem Komorowskim" - oświadczyła Guzowska.

Mistrz olimpijski z Pekinu, gimnastyk sportowy, Leszek Blanik powiedział, że jest mu niezmiernie miło, że może uczestniczyć w takim przedsięwzięciu pod szczytnym hasłem fair play, które - jak podkreślił - w sporcie i w całym jego życiu jest bardzo ważne.

Zaznaczył, że Bronisław Komorowski to osoba, na którą warto postawić przede wszystkim dlatego, że jest zawsze bardzo otwarty na ludzi i w każdej sytuacji stara się znaleźć kompromis.

"Cieszę się, że mogę uczestniczyć w poparciu tego kandydata PO i mam nadzieję, że za dwa tygodnie będziemy mogli cieszyć się i przede wszystkim tworzyć nową rzeczywistość, która pozwoli nam bardziej w zgodzie tworzyć politykę w Polsce, jak również i zagranicą" - powiedział Blanik.

W skład "Drużyny Fair Play" popierającej Bronisława Komorowskiego kandydującego na urząd prezydenta weszli także, oprócz Guzowskiej i Blanika, m.in.: Monika Pyrek, Katarzyna Baranowska, Mateusz Sawrymowicz, Przemysław Stańczyk, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Marek Kolbowicz, Dariusz "Tiger" Michalczewski, Magda Mroczkiewicz, Michał Jeliński, Marek Kolbowicz, Adam Korol oraz Konrad Wasilewski. (PAP)

agy/ la/ mag/

wiadomości
pap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)