Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pożary w polsce
13.02.2011 06:50

Wybuch pożaru w Radomiu. Są ofiary

Ze wstępnych ustaleń wynika, że ogień prawdopodobnie został zaprószony z piecyka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(arekolek/CC/Flickr)

*Dwóch mężczyzn zginęło w wyniku pożaru, który wybuchł w jednym z mieszkań w Radomiu - poinformowała oficer prasowy radomskiej komendy policji nadkomisarz Katarzyna Kucharska. *

Ze wstępnych ustaleń wynika, że ogień prawdopodobnie został zaprószony z piecyka, którym dogrzewali się mężczyźni. O tym, że z jednego z mieszkań kamienicy przy ul. Dąbrowskiego wydobywa się ogień i kłęby dymu, powiadomili policję sąsiedzi.

Przybyli na miejsce strażacy wynieśli z mieszkania dwóch mężczyzn. Jeden z nich - 51-letni zmarł na miejscu, natomiast 39-latek - po przewiezieniu do szpitala. W kamienicy mieszkają jeszcze cztery rodziny, ale - jak powiedziała Kucharska - pożar na szczęście nie przeniósł się do innych pomieszczeń.

Dokładna przyczyna zgonu mężczyzn znana będzie po sekcji zwłok. Policja będzie też ustalać przebieg i przyczyny zdarzenia.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/114/t131442.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tragiczny;pozar;skladu;chemikaliow,95,0,769119.html) Tragiczny pożar składu chemikaliów Osiem osób zginęło w pożarze, do którego doszło w nocy w rosyjskim mieście Perm.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/167/t93095.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/grozny;pozar;magazynu;w;nowym;targu,37,0,766501.html) Groźny pożar magazynu w Nowym Targu 16 zastępów straży pożarnej gasi pożar magazynu zakładu kuśnierskiego.
Tagi: pożary w polsce, pożar, radom, ofiary, strażacy, mieszkanie, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz