Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
droga
06.09.2012 08:04

Wypadek w Dolnośląskim. Zablokowana droga krajowa nr 94

Droga krajowa nr 94 na odcinku Środa Śląska-Wrocław, między miejscowościami Komorniki i Źródła (Dolnośląskie) jest nieprzejezdna.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w czwartek rano pomiędzy miejscowościami Komorniki i Źródła (Dolnośląskie). Droga krajowa nr 94 Wrocław - Legnica została w tym miejscu całkowicie zablokowana.

aktualizacja 08:50

Jak poinformował dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, na prostym odcinku trasy zderzyły się trzy duże samochody ciężarowe. W wyniku wypadku jeden z kierowców zginął na miejscu, a dwóch pozostałych zostało przewiezionych do szpitala.

Funkcjonariusze wyznaczyli objazd przez Autostradową Obwodnicę Wrocławia do autostrady A-4, a następnie trasą przez Kąty Wrocławskie

Czytaj więcej w Money.pl
Pijany kierowca staranował rowerzystów Nieprzejezdna jest droga krajowa nr 62 Włocławek-Warszawa. W miejscowości Gałki-Chylin, samochód dostawczy uderzył w dwóch rowerzystów. Jeden z nich zginął na miejscu. Kierowca samochodu był nietrzeźwy.
Szukają sprawcy wypadku. Droga przejezdna Po wypadku droga krajowa nr 63 była zablokowana przez ponad trzy godziny. Policja zorganizowała objazdy przez Rudę, Rydzewo i Wysoką Kępę.
Śmiertelny wypadek. Ważna droga zablokowana Po zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem, do którego doszło dziś w Katowicach, zablokowana została DK 86 w kierunku Tychów.
Tagi: droga, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz