Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadki drogowe
15.03.2012 10:44

Wypadki na drogach. 60 kolizji w ciągu kilku godzin

Według policjantów do części zdarzeń, do których doszło na drogach województwa śląskiego, mogły przyczynić się ostre, poranne słońce i lokalne oblodzenia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Według policjantów do części zdarzeń, do których doszło na drogach województwa śląskiego, mogły przyczynić się ostre, poranne słońce i lokalne oblodzenia.

Na drogach województwa śląskiego dziś od północy doszło do blisko 60 kolizji. Jak poinformowała oficer dyżurująca na stanowisku kierowania ruchem śląskiej policji, w jednej z poważniejszych kolizji w regionie w Chorzowie zderzyło się pięć samochodów. Ruch na Drogowej Trasie Średnicowej w pobliżu stadionu _ Ruchu _ w kierunku Świętochłowic został z tego powodu przyblokowany. Przejezdny był tylko skrajny lewy pas.

Ruch tunelem pod katowickim rondem zablokował też rano samochód, który przewrócił się przy wjeździe do tunelu na jezdni od strony Sosnowca. Spowodowany tym korek rozciągnął się ze _ średnicówki _ na drogę S-86, sięgając granicy Katowic i Sosnowca. Przejazd tą trasą z Sosnowca do centrum Katowic wydłużył się w tym czasie o co najmniej pół godziny.

Według informacji śląskiej drogówki, poza tymi miejscami ruch na tranzytowych trasach w regionie był w czwartek rano płynny, a warunki w ciągu dnia - wraz ze wzrostem temperatury - miały się poprawiać.

Czytaj w Money.pl
Tragiczny bilans na drogach. Zginęło... W ciągu pięciu dni policjanci, mimo licznych apeli zatrzymali też aż 2128 pijanych kierowców.
To tu są największe utrudnienia na drogach W tym roku na budowę i remonty dróg wydamy rekordowe 30 mld zł. Duże place budów, to często równie duże korki w ich pobliżu.
Tagi: wypadki drogowe, wypadki, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz