Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
turyści
06.09.2012 07:04

Zabójstwo we Francji. Zastrzelili brytyjskich turystów

Ciała czterech ofiar znaleziono w środę po południu, jednak wówczas nie podano ich narodowości.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ell brown/CC/Flickr)

*Brytyjscy turyści - prawdopodobnie rodzina, która przebywała na wakacjach - zostali zastrzeleni w okolicach jeziora Annecy w południowo-wschodniej Francji - podała w czwartek agencja AFP, powołując się na lokalną prokuraturę. *

Ciała czterech ofiar znaleziono w środę po południu, jednak wówczas nie podano ich narodowości. Prokuratura w Annecy podała w nocy ze środy na czwartek, że _ prawie pewna _ jest tożsamość ojca rodziny, którego ciało znaleziono za kierownicą samochodu o brytyjskiej rejestracji. Dwie kobiety, których ciała znaleziono na tylnym siedzeniu samochodu, należą prawdopodobnie do jego rodziny.

Czwartą ofiarą strzelaniny był rowerzysta, którego ciało znaleziono niedaleko samochodu. Strzelaninę przeżyła około czteroletnia dziewczynka, którą znaleziono w aucie - poinformowała prokuratura w nocy ze środy na czwartek.

Wcześniej, w środę wieczorem podano informację o innej ciężko rannej dziewczynce, w wieku od ośmiu do 10 lat, która została przewieziona do szpitala.

Według AFP Brytyjczycy przebywali na wakacjach na kempingu w Saint-Jorioz na brzegu jeziora Annecy, u podnóża Alp. Ciała odnaleziono na leśnym parkingu w spokojnej okolicy.

Czytaj więcej w Money.pl
Brat mordercy z Tuluzy jest z niego dumny 29-latek jest podejrzany o pomoc w przygotowaniu zamachów. Mężczyzna twierdzi, że nie wiedział o planach młodszego brata.
Czarno widzą przyszłość. Najgorzej od lat Aż 68 proc. Francuzów jest "bardzo" lub "raczej" pesymistycznych w sprawie przyszłości swojego kraju.
Tagi: turyści, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz