Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
14.01.2014 15:00

Zagraniczne i krajowe gwiazdy będą koncertowały w Łodzi

Aerosmith, Black Sabbath, Depeche Mode czy Peter Gabriel to muzyczne gwiazdy, które w nadchodzących miesiącach pojawią się na koncertach w Łodzi. W koncertowym repertuarze nie zabraknie również krajowych wykonawców.

Podziel się
Dodaj komentarz

Aerosmith, Black Sabbath, Depeche Mode czy Peter Gabriel to muzyczne gwiazdy, które w nadchodzących miesiącach pojawią się na koncertach w Łodzi. W koncertowym repertuarze nie zabraknie również krajowych wykonawców.

Koncerty z udziałem światowych sław muzycznych stały się już wizytówką Łodzi. Tylko w ub. roku wystąpili tu m.in.: Mark Knopfler, Eric Clapton, Leonard Cohen, Justin Biber oraz zespoły Iron Maiden, Toto i Green Day. Koncerty z ich udziałem odbyły się w Atlas Arenie, do której również w tym roku zawitają muzyczne sławy.

W planach na pierwsze półrocze są m.in. koncerty Depeche Mode (24 lutego), Shakina Stevensa (8 marca) i Petera Gabriela (12 maja). Kilku znanych wykonawców - Amy Macdonald, OMD, John Miles i LeDiv4S, Coolio, Natalia Kukulska - wystąpi 22 marca podczas imprezy Night of the Proms. Cztery dni później odbędzie się natomiast Metall All Stars - koncert supergrupy złożonej z członków takich zespołów jak: Pantera, Megadeth, Anthrax, Sepultura, Shadows Fall czy Accept.

11 i 12 czerwca w Atlas Arenie odbędzie się Impact Festival, którego gwiazdami będą zespoły Black Sabbath (11 czerwca) i Aerosmith (12 czerwca).

Tradycyjnie bogaty program koncertowy mają również mniejsze łódzkie sceny. W klubie Dekompresja wystąpią m.in.: KnŻ z Kazikiem Staszewskim (30 stycznia), Happysad (14 marca), Illusion (15 marca), Lao Che (21 marca), Strachy na Lachy (28 marca) i Hunter (29 marca).

Wspomniany już Kazik Staszewski do Łodzi przyjedzie nie tylko z grupą KnŻ, ale również z Kultem. Akustyczny koncert tego zespołu odbędzie się 22 marca w klubie Wytwórnia. Wcześniej wystąpią tam m.in.: Kayah (17 stycznia), Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing (7 lutego) i Dawid Podsiadło (2 marca). Do Wytwórni przyjadą również zespoły Raz Dwa Trzy (29 marca) i Letz Zep (27 kwietnia). Ta ostatnia grupa perfekcyjnie odtwarza repertuar legendarnego zespołu Led Zeppelin.(PAP)

duk/ abe/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz