Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zamach
17.05.2011 11:08

Zamach samobójczy w Kazachstanie

Mężczyzna wysadził się w powietrze przed budynkiem wydziału komitetu bezpieczeństwa narodowego w mieście Aktiubińsk w Kazachstanie. Według wstępnych danych poza zamachowcem nikt nie zginął. Kilka osób zostało rannych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(sly06/CC BY 2.0/Flickr)

Mężczyzna wysadził się w powietrze przed budynkiem wydziału komitetu bezpieczeństwa narodowego w mieście Aktiubińsk w Kazachstanie. *Według wstępnych danych poza zamachowcem nikt nie zginął.* Kilka osób zostało rannych.

Agencja Reutera pisze, powołując się na miejscowe źródło, że siły policyjne otoczyły miejsce zamachu. Aktiubińsk (kazachskie Aktoebe) to miasto obwodowe na zachodzie Kazachstanu.

Jak podaje agencja, bogaty w ropę naftową Kazachstan, który jest najpotężniejszą gospodarką w Azji Środkowej, dotychczas nie doświadczał aktów terroru, do jakich dochodzi w sąsiednich poradzieckich republikach: Kirgistanie, Tadżykistanie i Uzbekistanie.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/52/t132148.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/samochod;eksplodowal;gdy;zmieniali;warte,212,0,823508.html) Samochód eksplodował, gdy zmieniali wartę Co najmniej 15 osób zginęło, a 25 zostało rannych w samobójczym zamachu bombowym na posterunek policji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/139/t138123.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zamach;w;pakistanie;odwet;al-kaidy,72,0,822088.html) Zamach w Pakistanie. Odwet Al-Kaidy? Kobieta i troje dzieci zginęło w następstwie wybuchu bomby w pobliżu meczetu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/9/t135945.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wielki;wybuch;w;jerozolimie;jest;wielu;rannych,89,0,799321.html) Wielki wybuch w Jerozolimie. Jest wielu rannych Do eksplozji doszło przed dworcem autobusowym, w żydowskiej części miasta. Bombę podłożono w budce telefonicznej.
Tagi: zamach, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz