Notowania

urbański
06.03.2009 14:18

Zarząd TVP nadal zawieszony

Andrzej Urbański, Sławomir Siwek i Marcin Bochenek zawieszeni przez następne trzy miesiące.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Prezes TVP Andrzej Urbański oraz dwaj wiceprezesi: Sławomir Siwek i Marcin Bochenek zostali zawieszeni przez radę nadzorczą na kolejne trzy miesiące - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do władz spółki.

Jednocześnie rada nadzorcza przedłużyła o trzy miesiące funkcję p.o. prezesa dla Piotra Farfała. Przepadł natomiast wniosek o odwołanie Farfała. Jak dowiedziała się PAP, członek rady nadzorczej Krzysztof Czabański już zapowiedział, że zgłosi w sądzie rejestrowym zastrzeżenia do tych uchwał.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Rada nadzorcza TVP skłócona o dyrektorów ]( http://news.money.pl/artykul/rada;nadzorcza;tvp;sklocona;o;dyrektorow,131,0,428163.html )
* [ Nowy zarząd TVP robi czystkę w regionach? ]( http://news.money.pl/artykul/nowy;zarzad;tvp;robi;czystke;w;regionach,50,0,420146.html )

Po raz pierwszy trzej prezesi zostali zawieszeni 19 grudnia, a termin ich zawieszenia mijał 19 marca. Rada nadzorcza zdecydowała się jednak nie czekać do końca terminu zawieszenia i na wniosek członków rady rekomendowanych przez LPR i Samoobronę przedłużyła je już w piątek.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: urbański, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz