Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zatrzymania w związku z zabójstwem ojca i syna w Kwidzynie

0
Podziel się

Pięciu mężczyzn zatrzymała policja w związku ze sprawą podwójnego zabójstwa w
Kwidzynie, gdzie zostali zamordowani 30-latek i jego 8-letni syn. Jeden z zatrzymanych jest
przesłuchiwany i niewykluczone, że jeszcze w niedzielę w nocy usłyszy zarzuty.

bEpXMHoB

Pięciu mężczyzn zatrzymała policja w związku ze sprawą podwójnego zabójstwa w Kwidzynie, gdzie zostali zamordowani 30-latek i jego 8-letni syn. Jeden z zatrzymanych jest przesłuchiwany i niewykluczone, że jeszcze w niedzielę w nocy usłyszy zarzuty.

Ciała ojca i syna policja znalazła poprzedniej nocy w ich mieszkaniu przy ul. Słowiańskiej w Kwidzynie.

Sierżant sztabowy, Agnieszka Stefańska z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie poinformowała PAP w niedzielę wieczorem, że w związku ze sprawą zatrzymanych zostało pięciu mężczyzn, z których aktualnie przesłuchiwany jest 22-letni mieszkaniec Kwidzyna. Wszyscy zatrzymani byli notowani wcześniej za drobne przestępstwa.

bEpXMHoD

Prokurator Jarosław Pawluczuk z Prokuratury Rejonowej w Kwidzynie poinformował, że ojciec i syn zginęli od uderzeń młotkiem w głowę. Powiedział, że trwają czynności i niewykluczone, że jeszcze w niedzielę w nocy podejrzewany o dokonanie zbrodni 22-latek usłyszy zarzuty. Według prokuratury motywem morderstwa mógł być rabunek. Z mieszkania zamordowanego mężczyzny zginęły m.in. pieniądze, a z parkingu został skradziony jego samochód. (PAP)

bls/ malk/

bEpXMHpe
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)