Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o napad na bank w Siedlcach

0
Podziel się

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o napad na bank w Siedlcach
(Mazowieckie), do którego doszło na początku sierpnia - poinformowała PAP w środę Magdalena Siczek
- Zalewska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

bEiIfUcB

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o napad na bank w Siedlcach (Mazowieckie), do którego doszło na początku sierpnia - poinformowała PAP w środę Magdalena Siczek - Zalewska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Dwóch mieszkańców powiatu siedleckiego, w wieku 32 i 34 lat, zatrzymano we wtorek, po trzech tygodniach śledztwa. "Zatrzymani przebywają obecnie w policyjnym areszcie, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Jeden z nich usłyszał już zarzut dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia" - powiedziała Siczek - Zalewska.

Podczas przeszukania mieszkań podejrzanych o napad policjanci znaleźli wiatrówkę, pistolet sygnałowy i atrapę broni oraz kominiarki i część ze zrabowanych 20 tys. zł.

bEiIfUcD

Siczek - Zalewska dodała, że ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż resztę zrabowanych pieniędzy mężczyźni wydali na hazard, tj. grę na automatach i zakłady sportowe.

Za popełnione przestępstwo grozić im może do 12 lat więzienia.

Do napadu na bank BGŻ w Siedlcach doszło 2 sierpnia. Do placówki w centrum miasta weszło dwóch ubranych w kominiarki mężczyzn. Napastnicy przedmiotem przypominającym broń sterroryzowali obsługę banku, a następnie skradli ponad 20 tys. zł i uciekli. (PAP)

ilp/ itm/ woj/

bEiIfUde
banki
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)