Notowania

ranni
16.03.2010 14:55

Zderzenie karetki z samochodem osobowym - pięć osób rannych

Pięć osób zostało rannych we wtorek w zderzeniu karetki pogotowia z samochodem osobowym w Łodzi. Do szpitala trafiły cztery osoby z załogi karetki - lekarz, kierowca i ratownicy medyczni - poinformowała PAP rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Magdalena Zielińska.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Pięć osób zostało rannych we wtorek w zderzeniu karetki pogotowia z samochodem osobowym w Łodzi. Do szpitala trafiły cztery osoby z załogi karetki - lekarz, kierowca i ratownicy medyczni - poinformowała PAP rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Magdalena Zielińska. *

Wypadek wydarzył się po godz. 12. na skrzyżowaniu ulic: Wareckiej i Aleksandrowskiej. Karetka Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego z czteroosobową załogą jechała na sygnale do pacjenta.

Z ustaleń policji wynika, że ambulans wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle i zderzył się z samochodem osobowym suzuki. Ranni zostali członkowie załogi karetki - 39-letni kierowca ma uraz i prawdopodobnie złamaną rękę, a 72-letni lekarz - uraz kręgosłupa. Ranni zostali także ratownicy medyczni - kobieta i mężczyzna w wieku 25 i 27 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitali - dodała Zielińska.

Kierująca suzuki 32-letnia kobieta doznała niegroźnych obrażeń i po opatrzeniu na miejscu została zwolniona do domu. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku. (PAP)

szu/ wkr/ woj/

Tagi: ranni, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz