Notowania

katastrofa w smoleńsku
13.04.2010 14:40

Zidentyfikowano 48 ofiar katastrofy pod Smoleńskiem

Czynności identyfikacyjne mogą przeciągnąć się do połowy przyszłego tygodnia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Obecnie trwa wydawanie aktów zgonów, a w środę rozpocznie się transport trumien z ciałami do Polski - poinformowała rosyjska minister zdrowia Tatiana Golikowa.

Jak powiedziała na posiedzeniu komisji rządowej w Moskwie, czynności identyfikacyjne mogą przeciągnąć się do połowy przyszłego tygodnia.

Czytaj wszystko o katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
Szef komisji śledczej przy prokuraturze generalnej Aleksandr Bastrykin poinformował, że we wtorek na miejscu katastrofy znaleziono ponad 20 fragmentów ciał, a także 7 pistoletów.

Przekazał, że zakończono oględziny wraku samolotu i przystąpiono do sprawdzania terenu. Według niego będzie na to potrzeba 3-4 dni.

Minister Kopacz bardzo serdecznie podziękowała za współpracę przy identyfikacji ciał. _ - Wiemy, jak wyglądają ofiary takich katastrof. Potwierdzenie ich tożsamości to wielka sztuka _ - powiedziała.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Brak dowodów, by wywierano presję na pilotów ]( http://news.money.pl/artykul/brak;dowodow;by;wywierano;presje;na;pilotow,211,0,608979.html )
* [ W Smoleńsku może stanąć pomnik ku czci **ofiar** katastrofy ]( http://news.money.pl/artykul/w;smolensku;moze;stanac;pomnik;ku;czci;ofiar;katastrofy,130,0,609154.html )
* [ Każda z rodzin **ofiar** katastrofy dostanie finansowe wsparcie ]( http://news.money.pl/artykul/kazda;z;rodzin;ofiar;katastrofy;dostanie;finansowe;wsparcie,114,0,609138.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: katastrofa w smoleńsku, samolot, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz