Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ziętek przekazuje 10 tys. zł osobom poszkodowanym w powodzi

0
Podziel się

Kandydat na prezydenta Bogusław Ziętek postanowił przekazać z funduszy
planowanych na swoją kampanię wyborczą 10 tysięcy złotych osobom poszkodowanym w wyniku powodzi -
poinformował w poniedziałek PAP jego sztab wyborczy.

bEgjGmOJ

Kandydat na prezydenta Bogusław Ziętek postanowił przekazać z funduszy planowanych na swoją kampanię wyborczą 10 tysięcy złotych osobom poszkodowanym w wyniku powodzi - poinformował w poniedziałek PAP jego sztab wyborczy.

"W związku z dramatyczną sytuacją powodziową w południowych województwach Polski (śląskim, małopolskim, opolskim, dolnośląskim, podkarpackim i świętokrzyskim) sztab wyborczy kandydata na urząd prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bogusława Ziętka postanowił przekazać z funduszy planowanych na prowadzenie kampanii wyborczej 10 tysięcy złotych na rzecz osób poszkodowanych w wyniku tego żywiołu" - napisano w oświadczeniu przesłanym PAP.

Jak podkreślono, kwota ta stanowi ponad 10 proc. całego budżetu, który miał być przekazany na kampanię wyborczą Ziętka.

bEgjGmOL

"W obecnej chwili, kiedy tysiącom ludzi zagraża utrata dorobku całego życia, każdy gest solidarności i pomocy płynącej ze szczerych intencji powinien wyzwolić działania zmierzające do ogólnopolskiej akcji pomocy poszkodowanym" - napisano w oświadczeniu.

Sztab wyborczy Bogusława Ziętka zaapelował także do osób, które zamierzają wesprzeć finansowo jego kampanię wyborczą o niewpłacanie pieniędzy na konto jego komitetu wyborczego i przekazanie tych pieniędzy osobom poszkodowanym przez powódź. (PAP)

joko/ par/ mag/

bEgjGmPm
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)