Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pis
15.09.2007 16:08

Ziobro: PiS konsekwentnie realizował zapowiedzi wyborcze

Zdaniem ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro, PiS konsekwentnie realizował swoje zapowiedzi wyborcze. Efektem tego jest fakt - przekonywał Ziobro podczas konwencji wyborczej PiS w Krakowie - że przez ostatnie dwa lata przestępczość kryminalna w Polsce spadła o 16 proc.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Zdaniem ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro, PiS konsekwentnie realizował swoje zapowiedzi wyborcze. Efektem tego jest fakt - przekonywał Ziobro podczas konwencji wyborczej PiS w Krakowie - że przez ostatnie dwa lata przestępczość kryminalna w Polsce spadła o 16 proc. *

"Możemy jako PiS stanąć z podniesionym czołem. Byliśmy konsekwentni, dotrzymaliśmy danego słowa. Obiecaliśmy, że będziemy bezwzględnie walczyć z korupcją - słowa dotrzymaliśmy. Obiecaliśmy, że będziemy walczyć z przywilejami władzy i poczuciem bezkarności ludzi władzy - dotrzymaliśmy słowa. I obiecaliśmy, że będziemy stanowczo i twardo walczyć z przestępczością zorganizowaną i mafijną i tu też słowa dotrzymaliśmy" - mówił Ziobro podczas sobotniej konwencji PiS.

Jak podkreślił, dzięki konsekwencji rządu PiS w zakresie realizowania swoich zobowiązań przez ostatnie dwa lata przestępczość kryminalna spadła w Polsce o 16 proc. Jako sukces wymienił także wprowadzenie sądów 24-godzinnych. "Jesteśmy zdeterminowani, by zmieniać Polskę na lepsze. Polska potrzebuje +Prawa i Sprawiedliwości+" - mówił.(PAP)

hp/ ura/

Tagi: pis, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz