Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rutkowski
04.02.2012 08:34

Znaleziono ciało zaginionej Magdy w Sosnowcu

Miejsce ukrycia zwłok wskazała matka dziewczynki - poinformował rzecznik śląskiej policji, podinspektor Andrzej Gąska.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Andrzej Grygiel)

Policjanci odnaleźli w Sosnowcu ciało zaginionej półrocznej Magdy. Miejsce ukrycia zwłok wskazała matka dziewczynki - poinformował rzecznik śląskiej policji, podinspektor Andrzej Gąska.

Ciało Magdy znaleziono w piątek późnym wieczorem w kompleksie parkowym przy ul. Żeromskiego, przy torach kolejowych za halą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- _ To około 1,5 km od miejsca, wskazanego wcześniej przez pana Krzysztofa Rutkowskiego _ - powiedział rzecznik.

W piątek późnym wieczorem matka dziewczynki została przewieziona do katowickiej prokuratury. Wcześniej powiedziała policjantom, gdzie ukryte jest ciało Magdy. Przyznała, że wskazując prywatnemu detektywowi inne miejsce nie mówiła prawdy.

Więcej na ten temat czytaj w Money.pl
Policja: Ta kurtka nie ma związku z Magdą Dziecięca kurtka, znaleziona podczas prowadzonych dziś w Sosnowcu poszukiwań ciała półrocznej Magdy, nie ma żadnego związku z zaginioną dziewczynką.
Policja dalej szuka Magdy. Matka zamieszana? Krzysztof Rutkowski poinformował, że kobieta przyznała się do ukrycia zwłok dziecka.
Policja dementuje. Śmierć półrocznej Magdy nie jest pewna Tajemnicze zaginięcie półrocznej Magdy śledzi cała Polska. Policja podała nowe informacje.
Tagi: rutkowski, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz