Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

BZ WBK: Miesięczne opłaty za karty kredytowe

0
Podziel się:

BZ WBK, jako pierwszy bank w Polsce, wprowadza miesięczne płatności za karty kredytowe. Aktywni użytkownicy kart BZ WBK mogą być całkowicie zwolnieni z opłaty rocznej.

BZ WBK, j*ako pierwszy bank w Polsce, wprowadza miesięczne płatności za karty kredytowe. Aktywni użytkownicy kart BZ WBK mogą być całkowicie zwolnieni z opłaty rocznej. *
Dotychczas BZ WBK pobierał opłaty za użytkowanie kart wyłącznie w trybie rocznym. Od dziś wprowadza także możliwość comiesięcznego regulowania tych należności. Zmiany te są związane z obowiązującymi także od dziś w BZ WBK zwolnieniami z opłat za użytkowanie kart. Może z nich skorzystać każdy, kto wykona swoją kartą transakcje bezgotówkowe o określonej wartości. W przypadku rocznej opłaty posiadacze kart BZ WBK Silver, Visa Classic, Visa Orange będą całkowicie zwolnieni z opłaty w przypadku dokonania w ciągu roku transakcji bezgotówkowych o wartości 12 tysięcy złotych. Dla kart Gold jest to kwota 24 tys. złotych, a kart Platinum 36 tys. złotych.

Posiadacz karty, który nie jest pewien, czy w ciągu roku przekroczy ten próg może zdecydować się na comiesięczne regulowanie płatności za użytkowanie karty. Zwolnienie z opłat działa tutaj analogicznie, jak w przypadku opcji rocznej, z tym, że progi są zdecydowanie niższe, a zwolnienie uzyskuje się na kolejny miesiąc, a nie rok. I tak, w przypadku kart Silver, Visa Classic, Visa Orange z opłaty na następny miesiąc zwalnia dokonanie transakcji bezgotówkowych o wartości 1 tys. złotych, dla kart Gold jest to 2 tys. zł, a dla Platinum 3 tys. złotych. W ten sposób nawet osoby korzystające ze swoich kart tylko okresowo, np. przy okazji wakacji lub świątecznych zakupów, mogą wyraźnie obniżyć koszty ich użytkowania.
Wprowadzone dzisiaj przez BZ WBK zwolnienia z opłat w trybie rocznym i miesięcznym obowiązują w drugim i trzecim roku posiadania karty.

karty kredytowe
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)