Notowania

mbank
13.06.2009 09:26

Zmiany w mBanku. Użytkownicy odcięci na 9 godzin

Dla 2 mln użytkowników mBanku zmieni się dziś w nocy system obsługi konta.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Szymon Pulcyn)

Od poniedziałku ponad 2 miliony Klientów mBanku będą mogły korzystać z ulepszonego, bardziej intuicyjnego systemu transakcyjnego.

Najbliższe wdrożenie jest początkiem gruntownych zmian serwisu transakcyjnego mBanku, które rozłożone zostały na okres około dwóch lat.

Zmiany w systemie obejmą nawigację, uproszczenie dostępu do kluczowych i najczęściej wykonywanych operacji. Bank chce uprościć dostęp do informacji oraz wprowadzić wygodniejsze wykonywanie przelewów dzięki funkcji _ Odbiorcy zdefiniowani _. Dzięki wdrożeniu znacznie łatwiejsze stanie się także zlecanie przelewów do ZUS i wypełnianie formularzy zwierających daty.

Od połowy maja br. mBank prowadzi kampanię informacyjną, skierowaną do Klientów. Zawiadamia w niej szczegółowo o zmianach, które zostaną wprowadzone. Zapowiedzi zostały przez Klientów przyjęte pozytywnie.

Zapowiadane, gruntowne zmiany zostaną wprowadzone w nocy z 13 na 14 czerwca br. Będzie to jedno z większych wdrożeń w historii serwisu transakcyjnego mBanku. Wymaga ono dziewięciogodzinnej przerwy w dostępie systemu transakcyjnego, o czym mBank powiadamia swoich Klientów od maja.

Tagi: mbank, wiadomości, banki
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz