Money.plBankiWizytówki bankówBank Handlowy w Warszawie S.A.
Wizytówki banków

Wizytówka banku: Bank Handlowy w Warszawie S.A.

logo

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Bank Citi Handlowy powstał w 2001 roku w wyniku połączenia Citibank Poland S.A. i Banku Handlowego w Warszawie S.A. – najstarszego banku komercyjnego w Polsce. W 2002 roku Bank Handlowy w Warszawie S.A. wprowadził logo Citibank Handlowy zarówno do bankowości komercyjnej jak i detalicznej. Nazwą statutową spółki pozostał Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Oferta banku kierowana jest zarówno do klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych. Cechuje ją innowacyjność rozwiązań, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, wygodny dostęp do produktów zarówno w oddziałach, jak i przez internet, czy telefon oraz dostęp do globalnej sieci Citi.

Bank oferuje swoim klientom dostęp do szerokiego wachlarza usług bankowych, takich jak konta, lokaty i inwestycje, kredyty gotówkowe oraz hipoteczne. Bank oferuje również szeroką gamę kart kredytowych przygotowanych wraz z partnerami banku oraz usługi dedykowane klientom zamożnym.

W ofercie grupy kapitałowej Banku znajdują się również usługi oferowane przez Dom Maklerski Banku Handlowego S.A. oraz Handlowy Leassing Sp. z o.o.


Dane adresowe:
ul. Senatorska 16
00-923 Warszawa

Kod SWIFT: CITIPLPX
Sesje wychodzące:
08:00
12:15
15:30
Sesje przychodzące:
10:30
14:30
17:30