Money.plBankiWizytówki bankówCredit Agricole Bank Polska S.A.
Wizytówki banków

Wizytówka banku: Credit Agricole Bank Polska S.A.

logo

Credit Agricole Bank Polska S.A.

W 1991 roku rozpoczyna swoja działalność Bank Świętokrzyski. W tym samym roku powstaje LUKAS Sp. z o.o. W 1998 roku Lukas S.A., który jest liderem na rynku firm oferujących zakupy na raty staje się akcjonariuszem Banku Świętokrzyskiego. Bank zmienia nazwę na LUKAS Bank Świętokrzyski S.A.. W 2001 roku 75% udziałów banku przejmuje międzynarodowa grupa finansowa Credit Agricole. Bank zmienia nazwę na Lukas Bank S.A. i przenosi siedzibę z Kielc do Wrocławia. W 2006 roku bank uruchamia pierwszą mobilną placówkę bankową i rozszerza ofertę o usługi finansowe dla studentów. W 2011 roku Lukas Bank zmienia nazwę na Credit Agricole Bank Polska S.A.

Credit Agricole Bank Polska, to bank detaliczny umożliwiający klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom korzystanie z oferowanych przez siebie usług za pośrednictwem sieci ponad 440 placówek oraz bankowości elektronicznej i przez telefon.

Podstawowe produkty banku, to konta osobiste, produkty oszczędnościowe oraz kredytowe ( w tym kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe i karty kredytowe) i fundusze inwestycyjne. Credit Agricole Bank Polska oferuje również karty kredytowe przygotowane wraz z sieciami handlowymi i jest jednym z liderów rynku kredytów konsumenckich.Dane adresowe:
Pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław

Kod SWIFT: AGRIPLPR
Sesje wychodzące:
do 14:30 - przelew realizowany tego samego dnia
po 14:30 - realizowany najpóźniej następnego dnia roboczego
Sesje przychodzące:
12:00
16:00
18:00