Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
E-gazety Money.pl

E-gazety Money.pl

Najważniejsze wiadomości na Twojej skrzynce

Przegląd najważniejszych informacji dnia.
wysyłany codziennie po południu Zobacz przykład

Przegląd najważniejszych informacji tygodnia. Informacje dla przedsiębiorców, wiadomości i porady prawno-podatkowe oraz nowości ze świata technologii i nauki.
wysyłany raz w tygodniu w piątek Zobacz przykład

Będziesz otrzymywał wybrane przez siebie ogłoszenia
motoryzacyjne na Twoją skrzynkę.

Zobacz przykład

Będziesz otrzymywał wybrane przez siebie ogłoszenia
pracy na Twoją skrzynkę.

Zobacz przykład

Będziesz otrzymywał wybrane przez siebie ogłoszenia
nieruchomości na Twoją skrzynkę.

Zobacz przykład

Otrzymasz porady dotyczące oszczędzania, oraz informacje
o wybranych przez naszych ekspertów produktach finansowych.

Zobacz przykład

Codziennie rano porcja wiadomości z rynków finansowych
na świecie. Zobacz co dziś wpłynie na notowania.

wysyłany codziennie rano Zobacz przykład

Nie przegap

ważnych wiadomości!

Nasze e-gazety trafiają do

820 000 użytkowników

Uzupełnij dane i zapisz się!

Mój profil (wszystie pola wymagane)

Przez założenie konta użytkownika w serwisie Money.pl wyrażam zgodę na (szczegóły) Przez założenie konta użytkownika w serwisie Money.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Grupy Wirtualna Polska S.A z siedzibą w Warszawie (02-231) przy ul. Jutrzenki 137A, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. nr 101 poz. 926 z 2002 roku z późn. zm.), a także na opracowywanie podanych danych osobowych wraz z danymi osobowymi Użytkownika przetwarzanymi przez Administratora.
Informujemy, iż posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także zwrócenia się z żądaniem usunięcia podanych danych osobowych. Zbierane dane przetwarzane będą wyłącznie w celu świadczenia usług w serwisie. Nie udostępniamy danych osobowych innym podmiotom, z wyjątkiem zakresu niezbędnego do prawidłowego świadczenia usług w serwisie. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Grupy Wirtualna Polska S.A z siedzibą (szczegóły) Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Grupy Wirtualna Polska S.A z siedzibą w Warszawie (02-231) przy ul. Jutrzenki 137A informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany przy rejestracji w serwisie Money.pl adres poczty elektronicznej.