Notowania

Jarosław Kaczyński
18.12.2008 08:32

Kaczyński: Rząd traktuje obywateli jak zakładników

Prezes PiS odradza Lewicy wspieranie PO w obaleniu weta do pomostówek.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Jarosław Kaczyńskiuważa, że w sprawie emerytur pomostowych Platforma Obywatelska realizuje plan polityczny kosztem zwykłych obywateli.

Gość Sygnałów Dnia Programu I Polskiego Radia podkreślił, że Sejm jeszcze przed nowym rokiem jest w stanie uchwalić rozwiązania, które pozwolą na dalsze funkcjonowanie obecnych zasad przyznawania wcześniejszych emerytur:

Były premier odradza posłom Lewicy wspieranie koalicji rządzącej w obaleniu prezydenckiego weta wobec ustawy o emeryturach pomostowych. Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego, w Sojuszu Lewicy Demokratycznej są zwolennicy takiego działania:

Klub poselski Lewicy ma dziś zdecydować, jak postąpić w czasie głosowania nad wetem. Przewodniczący Sojuszu Lewicy DemokratycznejGrzegorz Napieralskizapowiedział, że klub zbierze się po godzinie 18.00.

* **ZOBACZ TAKŻE:** 
* [ Prezydent: Pomostówek nie można regulować rozporządzeniem ]( http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/prezydent;pomostowek;nie;mozna;regulowac;rozporzadzeniem,176,0,409264.html )
* [ Ważą się losy pomostówek ]( http://news.money.pl/artykul/waza;sie;losy;pomostowek,116,0,409204.html )
* [ Napieralski chce podtrzymania weta do pomostówek ]( http://news.money.pl/artykul/napieralski;chce;podtrzymania;weta;do;pomostowek,171,0,409259.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: Jarosław Kaczyński, emerytury, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, porady, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz